שאיבות בורות שומן

כי לכל סתימה יש סיבה!

ביובית ישראל, האתר המוביל לשירותי ביובית בפריסה ארצית
שאיבת בורות שומן או הצפות למסעדות ופרטיים – בקלות במהירות ובאחלה שירות!

באתר ביובית ישראל הלקוח מקבל שירות מיידי בזמן אמת, ללא המתנה והשוואת מחירים מייגעת.. אנו מבינים את הצורך המיידי בשירות בכל מקום ובכל שעה, ואיגדנו בעלי מקצוע בפריסה מלאה בכל הארץ, כדי שאתם הלקוחות לא תצטרכו לחכות ולהשוות מחירים. אנחנו עושים את העבודה בשבילכם!

שאיבת בורות שומן

צמד המילים בורות שומן מעלה בנו מיד תחושה קצת פחות נעימה מהרגיל. בורות שומן הם למעשה חלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת של מסעדות ועסקי אוכל בכל מקום ובכל זמן. בכל מקום שבו מבשלים ומטגנים באמצעות שמן ומנקים כלים עמוסים בשומן, יכולים להיווצר סתימות שמקורן בשומן המצטבר במערכת הביוב, אלו הם למעשה בורות השומן האלו, שצריך לשאוב אותם כדי לשמור על הביוב תקין ופעיל כמו שצריך.

בור שומן – איך הוא נוצר?

בורות שומן יכולים להיווצר גם בבתים שלנו, אם לא נקפיד על ניקיון נכון של כלים עמוסים בשומן. לא כדאי לשפוך אל הכיור סירים עמוסים בשמן שבו טיגנו מאכל זה או אחר וכדאי למהול את השומן במים חמים לפני שמנקים את הסיר, או להיפטר מהשומן בדרך אחרת ולא דרך הניקוז.

בכל מקרה, בור שומן יוצר במערכת הביוב סתימות שקשה לפתוח אותן לבד, וכדאי להיעזר במקרה כזה באנשי מקצוע וחברות מתמחות.

להצעת מחיר חייגו 03-7777777

Unblocking drain.

חברה מקצועית לפתרון בעיות ביוב – הכתובת המועדפת

לא כדאי לנסות לפתור בעיה של שומן בביוב לבד, זה יכול ליצור בעיות נוספות ולסבך את המצב. גם אינסטלטור מיומן עלול למצוא את עצמו בתסבוכת עם בעיה כמו בורות שומן, שכן צריך ציוד מיוחד. חברה שמגיעה אל המקום עם ביוביות וציוד שאיבה מתאים יכולה לפתור את הבעיה תוך דקות ספורות ולכן היא הבחירה העדיפה.

חשוב לבחור חברה מקצועית, בעלת ניסיון בשאיבת בורות שומן. בנוסף, כדאי לבחור בחברה שמציעה שירות בכל רחבי הארץ ומתחייבת להגיע בזמן הקצר ביותר.

כל זאת ויותר תמצאו בביובית ישראל! אנחנו מתחייבים להגיע בזמן המהיר ביותר ולתת שירות מקצועי ואמין ללקוחותינו. להצעת מחיר חייגו 03-7777777